Korwiniści pozywają Wielką Brytanię.

Walka tzw. polskich patriotów z systemem, który ich represjonuje wchodzi na nowe tory. We wczorajszym artykule TellMAMA czytamy o aktywistach Partii Wolność, którzy w naszym i Waszym imieniu trollują brytyjskich parlamentarzystów w obronie wielokrotnego recydywisty Stephena Laxley-Robinsona, który ze względu na długą kartotekę posługuje się nazwiskiem Tommy Robinson. Tak, tych samych parlamentarzystów, których obecnym priorytetem jest Brexit, a w tym i los Polaków w UK po marcu 2019 roku. 

Jak wiemy TellMAMA blisko współpracuje z Home Office i parlamentarzystami, więc możemy domniemać, że w ten sposób dowiedzieli się o korwinowych trollach. Za akcją wysyłania listów stoi Dariusz Matecki, którego ostatnio widzieliśmy jako prowadzącego wRealu24 w jego rozmowie z liderem Wolności w UK Jakubem Grygowskim. To mieszkający w Polsce Matecki zainicjował trolling.

Polskie Radio: Free Tommy. Polak organizuję akcję wysyłania listów do brytyjskich władz.

Dalej w artykule TellMAMA czytamy o samym Jakubie Grygowskim, który obecnie inicjuje poparcie wśród Polonii dla Robinsona, którego, jak twierdzi, bardzo dobrze zna osobiście. Dodajemy ‘jak twierdzi’, bo ten sam Grygowski mówi, że 60-70% populacji Luton to muzułmanie, że ma obywatelstwo brytyjskie, że nie można w UK nosić krzyży, że jest przedsiębiorcą, że policja przepraszała (!) korwinistów i wiele innych bzdur.

TellMAMA radzi parlamentarzystom zgłoszenie emaili na policję, gdyż te są częścią szerzej zakrojonej akcji, która balansuje tu na granicy prawa (podobnie jak ulotki ‘Polish vermin’).

Tu się jednak sprawa nie kończy, a właściwie dopiero jej najlepsza część zaczyna. Jakub Grygowski zapowiedział, że “prawnicy zajmują się zbiorowym pozwem dot. sprawy niewpuszczania polskich dziennikarzy” do UK.

Capture

Już Ziemkiewicz pozywał Rupę Huq i coś nie wyszło, więc mamy nadzieję, że tym razem dla własnej rozrywki do tego cyrku dojdzie. Czy Partia Wolność pozwie Home Office? czy może od razu Theresę May, rząd i Królową Elżbietę? Byłoby to śmieszne, gdyby nie szkodziło po raz kolejny wizerunkowi wszystkich Polaków w UK.

Pan Grygowski nie rozumie do końca, że Home Office ma prawo odmówić wjazdu każdej niepożądanej osobie i właśnie sam siebie wpisał na tę listę wychodząc przed szereg ludzi o podobnym IQ, co udowodnił udostępniając artykuł TellMAMA na Twitterze z obrzydliwym obrazkiem muzułmanina i kozy.

Co ciekawe w całej sprawie deportacji powołuje się on na prawo Unii Europejskiej, którą uważa za największe zło. Czy to nie wzruszające?

Grygowski1

Czy Partia Wolność będzie powoływać się na prawo “komunistycznej Unii Europejskiej” w walce z “faszystowską Wielką Brytanią”? Łapcie popkorn.

One thought on “Korwiniści pozywają Wielką Brytanię.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.