Husarz-kolaborant nęka kobiety, czyli to co patryjoci umieją najlepiej

Ostatnie rewelacje dotyczące naszych rzekomych adminek wyszły od ONRowskiego kolaboranta – lidera Husarii Manchester Karola Peruty. Niegdyś “dowódca oddziału” Polski Niepodległej w Manchesterze obecnie lansuje się na młodego, aktywnego patriotę przyklejając się do organizacji patriotycznych, takich jak Kresy Family. Pomoc w organizacji wystawy w POSKu, gdzie Karol osobiście zawiózł banery, jest tego najlepszym przykładem.

Karol Peruta już kilka miesięcy temu naciął się na obie osoby, o których napisał artykuł dla “Zrzeszenia Patriotów Polskich” (strona prowadzona przez członków Ogniwa). Co ciekawe – do incydentów doszło poza naszą stroną. Profil Pani Beaty udostępnił swoim znajomym już 27 sierpnia 2017 roku, w tej samej wymianie zdań na jednej neutralnej grupie był mężczyzna, ale Karol wolał wyżyć się na kobiecie, wiadomo. Na Panią Martę uwziął się około 2 miesięcy temu, gdy niejaki Krzysztof, związany z jego organizacją wkleił jej profil na naszą stronę. Pan Peruta “Newsa” rozpuścił dopiero teraz, gdy członkowie Polski Niepodległej, zaczęli go przypuszczalnie słusznie oskarżać o udział w aferze związanej z polskimi szkołami sobotnimi. Był to doskonały moment, by wykorzystać nazwiska dwóch osób, które już nękał wcześniej.

1d9f2580-ecca-4425-be1b-ba2f7ddf63a3

Karol Peruta napisał artykuł na temat dwóch Pań zaznaczając, że ich adminowanie to tylko jego domysły, po czym z konta ‘Przemysław Pomyłka’ (a posiada dwie sztuki) poudostępniał na wielu prawicowych grupach udając, że to sprawdzona informacja. To jest działanie człowieka, który jest goszczony przez Konsula Generalnego RP Leszka Rowickiego, oraz współuczestniczy w organizacji wystaw w POSKu.

Obie Panie, ze względu na komentarze pod nim się pojawiające – czują się zagrożone, a to daje podstawy do zgłoszenia sprawy na policję. Na szczęście my również dysponujemy danymi osobowymi Pana pickera z Lidla w Manchesterze, jak i dwóch pozostałych osób, które zakładamy, że współuczestniczą w prawdziwie męskiej, bohaterskiej wręcz akcji nękania dwóch kobiet.

Z tego samego konta Karol Peruta prowadzi stronę ‘Ośrodek Monitorowania Zachowań Anty Polskich [pisownia oryginalna] w UK’, o czym pochwalił się wrzucając screenshot na Facebooku. Dysponujemy pełnymi danymi Pana Peruty, osoby pokrzywdzone, chcące zgłosić go na policję – zachęcamy do kontaktu z nami.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy prawica wciąga nas w swoje gierki, niestety tym razem bardzo źle trafili. Na naszej stronie temat jest oficjalnie zakończony.