Neonaziści publikują dane “zdrajców narodu”.

Wspomnieliśmy już wcześniej, że wkrótce nastąpi przepoczwarzanie organizacji naszych rodzimych neonazistów, w związku z faktem, że nazwa “Ogniwo” została już spalona, a ich prawdziwa działalność ujawniona.

Obecnie członkowie Ogniwa występują pod nazwą “Zrzeszenie Patriotów Polskich” i właśnie otrzymaliśmy informację, że tym razem zasięgnęli starych sposobów – publikują nazwiska, miejsca zamieszkania i pracy osób, które podejrzewają o kontakt z nami. Osoby podejrzane o działalność antyfaszystowską zostały nazwane “zdrajcami Polski”, a informacje i kontekst powodują, że mogą się poczuć zagrożone.

Capture2

Wobec członków Ogniwa, w tym założyciela, nadal toczy się sprawa w sądzie w Liverpool, w związku z czym zachęcamy osoby wymienione na blogu “patriotów” o udanie się na policję i zgłoszenie nękania z ich strony. Informacja ta z pewnością dotrze do prowadzących sprawę w Liverpool, proponujemy też o tej sprawie podczas zgłoszenia wspomnieć. Możemy dostarczyć dane personalne założycieli i kilkunastu członków Ogniwa, by ułatwić policji identyfikację osób stojących za tym działaniem. Jako że organizacja jest zarejestrowana jako firma w Wielkiej Brytanii, przy okazji podlegają pewnym uregulowaniom prawnym. Część z nich dostała wyroki w zawieszeniu, więc możecie zrobić coś dobrego dla polonijnej społeczności i wysłać ich tam gdzie jest ich miejsce, a potem prosto do kraju.

Przypominamy również organizacje, które kolaborują z neonazistami.

061 Ogniwo

Mamy nadzieję, że polska dyplomacja oraz szkoła polonijna w Southampton dostrzegą z jaką bandycką organizacją wchodzili w kooperację. Jesteśmy również w kontakcie z organizacjami antyfaszystowskimi i mediami.

3 thoughts on “Neonaziści publikują dane “zdrajców narodu”.

  1. Gorszego kretynizmu dawno nie czytałem nazywanie ludzi noefaszystami którzy angażują się w pomoc dla szkół, kombatantów i promowanie wszystkiego co Polskie.. 😕

    Liked by 1 person

    1. TOM kto się angażuje niech dalej pomaga szkołom, kombatantom i promuje Polskę. Byle by nie robił tego wspólnie z bandytami i rasistami. To jest naprawdę bardzo proste. Każdy z nas żałuje że polskie stowarzyszenia prowadzone są przez ludzi którzy liżą pałę naziolom. Nie wiemy tylko czy robią to ze strachu czy z zamiłowania czy łączy ich jednach wspólna orientacja.

      Like

Comments are closed.