Prawicowy master plan nie wypalił, czyli prawicowe donosicielstwo

Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości, czasem nawet do 5 sztuk dziennie. Piszecie nam o tematach, które chcecie byśmy poruszyli na łamach strony, są też takie, którymi chcecie byśmy się zajęli nie poprzez publikacje tutaj. Doceniamy fakt, że coraz bardziej sprzeciwiacie się działalności rasistów, którzy dzierżąc flagę Polski twierdzą, że reprezentują nas w kraju, który nas gości. Pokazaliśmy Wam te szczegóły, dzięki którym możecie sami zobaczyć, że oni nie działają na naszą korzyść, a wręcz niszczą nasz wizerunek.

W tym tygodniu dostaliśmy kolejną wiadomość, tym razem z fejk-konta (bez profilówki, dużo wietnamskich znajomych, standardowo) i co ciekawe – autor wysłał nam 20 screenów publicznych postów lidera Husarii Manchester. Nie żebyśmy tych zrzutów nie mieli, ale uśmiechnął nas inny aspekt tej historii. Oczywistym jest, że to część wojenki na prawicy. Honorowy prawicowiec donosi na drugiego honorowego prawicowca do lewackiego wroga numer jeden?! Czy ci od ‘Bóg, HONOR, Ojczyzna’ aż do tego stopnia nie rozumieją słów, którymi wycierają swoje gęby?

To brzmi jak Polska Niepodległa, bo z komentarzy jakie czytamy wynika, że ta organizacja ma różne sposoby w swoich wewnętrznych, prawicowych bitewkach, a Pan Husaria Manchester nie jest pierwszym, który się od nich odłączył. Opera mydlana tam trwa nie od dziś. Ja rozumiem, że bywają wewnętrzne konflikty, my też nie współpracujemy z każdą organizacją podzielającą po części nasz światopogląd, ale k… mać! – DONOSIĆ DO NIEPATRIOTÓW JUKEJ?! Miejcie chociaż odrobinę honoru!! Szanujcie swoich kolegów i miejcie choć odrobinę przyzwoitości!

Oczywiście, to nie był jedyny cel, cały czas próbują rozkminić kim jesteśmy. Okazjonalne strzały ślepakami pt. Facet w Londynie czy policjantka z Manchesteru przestają być wiarygodne, a próba wzbudzenia naszego zaufania, a przy okazji podkopania naszego ulubionego Cycusia miały być nowym, lepszym planem. Nie wyszło.

Na koniec dodam szanowna prawico, że osoby, które z nami się kontaktują robią to zawsze ze swoich prawdziwych kont, bo mają więcej honoru niż Wy wszyscy razem wzięci. Wstyd!