Polska Niepodległa wypiera się Piotra Szlachtowicza

Takiego plot twista nie spodziewaliśmy się nawet my. W swoim oświadczeniu opublikowanym wczoraj Polska Niepodległa twierdzi, że “Piotr Szlachtowicz nigdy nie był i nie jest członkiem naszego stowarzyszenia“. Organizacja próbuje utrzymać się na powierzchni, bo o Szlachtowiczu już wszyscy piszą ‘ekstremista’? Troszkę za późno.

Capture2

Kłamstwo! Piotr Szlachtowicz w niemal każdym nagraniu rozmów z Marcinem Rolą przedstawiał się, bądź był przedstawiany “Piotr Szlachtowicz, Polska Niepodległa, The Nowy Polski Show”. Przykładowo tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=J1_RlX8RUns i tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cURgm341HvQ. Pan Rola będzie musiał pospieszyć z pomocą i wyciąć te fragmenty, a nagrań jest sporo, bo te ich inteligentne inaczej pogadanki odbywały się co tydzień. Dlaczego Polska Niepodległa nie protestowała?

Również DoRzeczy napisali:

Capture.JPG

Co sprawia, że nagle postanawiają swojego wielkiego przyjaciela zrzucić z klifu? Jak wspomnieliśmy – teraz będzie mały rebranding, pozamieniają się miejscami, poukrywają tych niewygodnych, bądź pospychają w przepaść i będą udawać, że nic się nie stało.

Nie z nami te numery.