Ziemkiewicz odwołuje przylot

Ponoć mieli walczyć do końca, a lewackie Border Force im nie straszne. No nic, dużo huku było, a stchórzył niczym Marian Kowalski.

Dobrze wiedzieć, że żyjemy w kraju, gdzie ekstremiści lądują w więzieniach i poza granicami, a nie w ławach sejmowych i w mainstreamie.27972657_1754776314586140_8139806558322849282_n

Jest jeszcze dużo do zrobienia i obecnie wraz z kilkoma organizacjami badamy zasięg inicjatyw tego typu. Ta machina już ruszyła, w odpowiednim czasie. Brexit jest w zasadzie dobrym momentem, by nieco oczyścić powietrze, dlatego Wasza aktywność jest bardzo ważna teraz.

W ciągu ostatnich kilku dni usłyszeliśmy mnóstwo wspaniałych słów na temat Polaków. Ruszyliście z bardzo wielu krańców tego kraju, by wyrazić swoje oburzenie faktem, że tacy ludzie twierdzą, że Was reprezentują. Usłyszeliśmy tak wiele wspaniałych słów na temat Polaków, że aż żałujemy, że nie możemy Wam powiedzieć nic poza – bądźcie z siebie dumni, bo doceniają Wasze inicjatywy na rzecz społeczeństwa, w którym żyjecie. Jesteście jego ważną częścią.

Zapewniam Was, że UK dopiero otwiera oczy. Otwiera je szeroko ze zdziwienia, bo tego nikt się nie spodziewał.
Więcej rewelacji już wkrótce, nie traćcie czujności.